23.06.2009, 20:17 | #1 |
Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
За назву теми не ображайтесь і сильно не бийте, але реклама в інеті творить своє зло. - Хто знає той уловив
А тема от для чого. Ну от варимося ми тут вже троха довго, далі вже пів року в цій каші, а чота нас мало тай мало в клубі. А хюндаїв все більше і більше. Увага ПИТАННЯ: як їх привести сюди на форум? Як їх задурити? Чим? Пам"ятаю Вячеслав казав що має якісь фраєра чи то флаєра . Давайте розмножимо тай троха десь там десь тут тай роздамо помало на стоянках. Клубні наклейки наклеєні, але ефекту мало. В кого ще які ідеї? |
|
Скажи форуму спасибо :))
|
|
24.06.2009, 12:02 | #2 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
Може ми нетільки в інеті будем спілкуватись ,може якісь цікаві виїзди попробуєм організувати ,щоправда як тільки погода стане кращою...У кого можна макет взяти щоб роздрукувати.Славік здається якраз у тебе і є.
|
|
24.06.2009, 12:30 | #3 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
У мене є макет. Але зараз на роботі маю армагедон. Як буду вільніший закину.
|
|
__________________
|
|
24.06.2009, 16:33 | #4 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
|
|
25.06.2009, 11:08 | #5 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
Ну на рахунок часу то його багато нетреба,а гроші,ти що вирішив усім новим членам клубу фінансові премії давати .....Думаю буде черга
|
|
25.06.2009, 13:10 | #6 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
Андрій лови флаєр. Доречі, як око, "Кутузов"?
|
|
__________________
|
|
25.06.2009, 13:46 | #7 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
Флаєр непоганий, але здається текст потрібно трошки по-іншому розташувати. Невже клубні стікери з посиланням настільки неефктивні? Дивно...
|
|
25.06.2009, 16:59 | #8 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
|
|
25.06.2009, 17:08 | #9 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
Ukrop, а ти чий будеш? тобто місто, область? на рахунок тексту то все виправляється на то придумали фотошоп і корел.
|
|
25.06.2009, 18:24 | #10 |
Re: Збільшуєм членів, точніше їх кількість :)
Текст перекладений з російської мови і це все редаговано програмками типу "пеінт", які практично нічого не роблять. Такшо звиняйте...
|
|
__________________
|
|
|
Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|