03.04.2010, 23:06 | #11 | |||||||||||||||||||||||
Re: А хто знає цю резину?
Прошу прощения, но если везут резину из другого города, как они бесплатно шиномонтаж сделали? Они что, со станком для балансировки ехали? А Контик я очень уважаю, пусть и малазийский(там кстати самый лучший в мире каучук добывают).Не знаю, как лето, но зимняя у Контика одна из самых лучших. Очень важно чтоб не шумная была, а то меня Бридж уже достал, думаю тоже поменять его. |
||||||||||||||||||||||||
Скажи форуму спасибо :))
|
|
04.04.2010, 01:22 | #12 |
Re: А хто знає цю резину?
|
|
04.04.2010, 01:25 | #13 |
Re: А хто знає цю резину?
Безкоштовно поставили,бо одна фірма.Має філіали в Харкові і Дніпрі. Що не так? Оцінив плоский жарт про станок,який везуть з Харкова. Насправді везли чотири колеса-передали із попутним транспортом.Для того існує служба логістики якщо не знаєш. Ціна вказана в інтернеті-1200 гр за колесо. Менеджер зразу сказав,що шиномонтаж безкоштовний. Так і було. У них на Визволителів склад-там же і шиномонтаж непоганий. Є кімната,де можеш почекати з телевізором. Зробили за півгодини. Знову що не так? Візьми закажи і собі. Хто заважає? |
|
04.04.2010, 01:37 | #14 |
Re: А хто знає цю резину?
Ну тепер стосовно результатів.
Сьогодні спеціально поїздив цілий день. Перший висновок-резина надзвичайно тиха. З штатною-земля і небо. Раніше проїжджаєш мимо якоїсь огорожі(від якої звук відбивається-просто глохнеш при відкритому вікні. Зараз майже не чути. В салоні-просто красота. Так що ставлю жирний плюс за це. Друге-дуже м'який хід.Таке враження що машинка пливе(звичайно після штатної.Вибоїни не так відчуваються.Не гупає підвіска на ямах. Теж ставлю плюс за м'якість. Третє-зменшились витрати пального. Спеціально проїхав по місту і по трасі багатенько.Десь на 0,8 літра.Хоча для чистоти експеримента треба проїхати ще більше.Але сам здивувався.Порадувало. Про зношуваність нічого сказати не можу-треба час. Негатив-скоріше не негатив,а незвично.До цього стояла резинка направлена,а ця-ненаправлена.Трошки інакше себе веде.Не скажу що гірше-просто по другому.Але думаю за день звикну і перестану помічати. В сторони не веде,не б'є.Теж плюс. Заїздив в ліс і на розмиту дорогу-їде добре,якихось проблем не відчував. Гальмує(тьфу-тьфу)добре.Поки що плюс. Не перевіряв на аквапланування,але там три проздовжні канавки-повинно бути окей(дай Бог). Висновок-я задоволений і рекомендую всім. |
|
04.04.2010, 10:45 | #15 | |||||||||||||||||||||||
Re: А хто знає цю резину?
[QUOTE=zwichter;388770]
Как ни смешно, но это действительно факт, наш "летний" размер практически не представлен (по модельно) у таких брэндов как Мишелин, Гудеар, Нокиан, Континенталь......(бюджетные меня не интересовали), и из всех новых моделей единственные у кого нашолся мой размер - это Нокиан, а как мне объяснили специалисты, "наш размер не ходовой среди производителей, т.е, мало очень автомобилей с таким размером резины", а производители могут заявить его на сайтах, в каталогах, но реально его днём - с огнём, не найдёшь, вот именно, то, что я имел ввиду. Всем удачи! |
||||||||||||||||||||||||
__________________
Поцарапаный "Бентли" стал причиной отмены мОратория на смертную казнь |
||||||||||||||||||||||||
04.04.2010, 14:54 | #16 | |||||||||||||||||||||||
Re: А хто знає цю резину?
Искать и покупать нужно не в пик сезона,как сейчас,а заранее! Люди "обуваются"-вот и дифцит. "СПЕЦОВ"- которые тебе такой бред рассказывали,я обходил бы 10 дорогой. |
||||||||||||||||||||||||
04.04.2010, 18:56 | #17 |
Re: А хто знає цю резину?
Продовжую.
Сьогодні зранку їздив по мокрому. Чудово. Ставлю плюс. Спеціально їздив на великих швидкостях. Не несе,не аквапланує,гальмує і вписується в повороти. Висновок-гуму Континенталь Комфорт Контакт 1 рекомендую всім! Ціна- 1200 гр за колесо(з шиномонтажом) |
|
08.04.2010, 09:38 | #18 |
Re: А хто знає цю резину?
[QUOTE=ИГОРЬОК;388968]Искать и покупать нужно не в пик сезона,как сейчас,а заранее!
Люди "обуваются"-вот и дифцит.QUOTE] Согласен, назови, какие марки и модели авто, используют размер 235/60 Р16 (кроме Туссон, Спортедж и Чери Тиго) |
|
__________________
Поцарапаный "Бентли" стал причиной отмены мОратория на смертную казнь |
|
08.04.2010, 09:45 | #19 | |||||||||||||||||||||||
Re: А хто знає цю резину?
Зря, элементарный маркетинг! Производитель заявляет МАКСИМУМ размеров на новую резину для имиджа и рекламы таковой, а производит исключительно, то на чём зарабатывает при массовом производстве. Ни у кого из современных брэндов такого размера (на сколько я знаю) нет(Тойота, Ниссан, Мазда, Хонда, БМВ, Мерс, Ауди, Фольц........и тд) |
||||||||||||||||||||||||
__________________
Поцарапаный "Бентли" стал причиной отмены мОратория на смертную казнь |
||||||||||||||||||||||||
Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
Похожие темы | ||||
Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
Хто де зберігає вогнегасник? | WildCat | Кузов и салон | 15 | 15.03.2012 22:45 |
Хто зі Львова - поможіть! | o_project-build | Ходовая и трансмиссия | 12 | 24.03.2011 00:39 |
Хто де страхується? | Vexler | Львов | 3 | 17.01.2011 23:48 |
Хто сейчас в крыму ? | voice | Флудилка | 2 | 31.07.2010 06:15 |
Блок Smart Diesel для Santa Fe Хто що знає??? | Pioneer | Двигатель и питание | 18 | 30.07.2009 18:50 |
|
|