Скажи форуму спасибо :))
|
|
31.01.2011, 20:03 | #2 |
Re: В кого які проблеми були із Hyundai Santa FE?
На Santa fe я їжджу 3 роки. Взагальному машиною задоволений. За ці 3 роки машина бачила багато доріг і весь час вона мене виручала. Було і декілька поломок. Вже 2 рази міняв втулки стабілізатора. Потік задній правий амортизатор. На станції сказали шо новий коштує 6000 грн. Це амортизатори з підкачкою. Також на станції запропонували ше поміняти задні амортизатори на звичайні (без підкачки), тому що вони набагато дешевші - по 1000 грн. Але якшо їх міняти то й треба міняти пружини, так як для них потрібні більш грубші і жорсткіші. Я довго думав і вирішив шо це набагато вигідніше поміняти 2 амортизаторів і 2 пружини ніж 1 амортизатор з пікачкою. В загальному в мене вийшло 4000 грн з роботою. Кого цікавлять старі пружини і амортизатор із підкачкою задній правий пишіть в приват. Також після 70000 км в мене виникла проблема з відкриванням кришки баку. Спочатку кришка баку відкривалася кнопочкою через раз, а потім взагалі кнопка перестала робити і приходилося лізти через багажнік і відкривати тросіком. Я заїхав на станцію щоб подивилися шо це за проблема, вони зняли кнопочку, перевірили чи електроніка працює і врезультаті сказали шо несправна кнопочка і треба її міняти. Кнопочка коштує 30 Євро. Я сказав шоб не міняли, я покишо повідкриваю через багажнік. Приїхав я додому, зняв ту кнопочку, розібрав її і почистив напильником контакти і назад поставив і працює як книжка пише. Ну більше суттєвих поломок в мене не було. Надіюся моя розповідь комусь допоможе.
|
|
31.01.2011, 21:49 | #3 |
Re: В кого які проблеми були із Hyundai Santa FE?
Не наполягаю,але менi здаеться в гiлцi Santa Fe Вас бiльш зрозумiють i допоможуть,якщо треба.
|
|
Последний раз редактировалось Saint; 31.01.2011 в 22:06. |
|
01.02.2011, 14:07 | #4 |
Re: В кого які проблеми були із Hyundai Santa FE?
Rolex, Вітаєм на нашій гілці. Покищо всі хто є з Франківська їздять на акцентах, тому по "сантах" Вам нічого путнього не підкажем. Але бачу що у всіх хюндаях амортизатори не дуже сумісні з нашими дорогами .
|
|
__________________
|
|
Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
Похожие темы | ||||
Тема | Автор | Раздел | Ответов | Последнее сообщение |
Проблеми із стартером чи електрикою ?! | ЗакалённыйЖигулями | Двигатель и питание | 7 | 31.07.2015 13:29 |
А у кого какой рисунок диска на Santa Fe New ??? | cosmo | Резина и диски | 44 | 12.12.2010 00:02 |
Які розміри передніх склоочисників на Санта Фе? | tik | Отзывы, тесты, обзоры, советы | 9 | 05.01.2010 17:44 |
Dodge vs Hyundai, кто кого? | Andrew_VD | Флудилка | 6 | 16.10.2008 12:40 |
|
|